Güncel Katılım Listesi

 Tarih : 08.03.2019   Saat : 24:00 itibari ile güncel başvuru listesidir

 

Sıra

Öğrenci Adı Soyadı

Sınıfı

Rehber Öğretmen

Okul Adı

1

Abdullah Aytan

8

Ahmet Bodur

Asımın Nesli İmam Hatip Ortaokulu

2

Abdullah Dağlı

7

Mehmet Özdemir

Şehit Mehmet Güder İ.H.O

3

Abdullah Demirhas

7

Hasan Yıldız

Arman Polat Ortaokulu

4

Abdullah Sıdıkoğlu

8

Baki Aydın

Sümer İmam Hatip Ortaokulu

5

Abdurrahman Aydın

7

Mehmet Özdemir

Şehit Mehmet Güder İ.H.O

6

Abdülhekim Erakman

8

Özlem Zeybek

Neslişah İmam Hatip Ortaokulu

7

Abdüssamed Mücahid Yıldırım

8

Begüm Arı Çetinkaya

Ali Cevat Özyurt Ortaokulu

8

Ada Lorin  Uca

7

Afife Kalaycıo

Sultangazi Molla Gürani Ortaokulu

9

Adem Aydın

8

Hami Kahraman

Şehit Teğmen Ali Yılmaz Ortaokulu

10

Ahmet Berke Dede

7

Selim Sözcü

İbb Akşemsettin Ortaokulu

11

Ahmet Emin Şahin

7

Fikri Şahin

Kumport Ortaokulu

12

Ahmet Enes Aslan

7

İlke Ekin Gürbüz

Şehit Sait Ertürk Ortaokulu

13

Ahmet Ensar Eren

7

 

Cumhuriyet Ortaokulu

14

Ahmet Faruk Aöseoğlu

8

Ömer Faruk Karaismailoğlu

Fatih Atatürk İmam Hatip Orta Okulu

15

Ahmet Hakan Keskin

7

Gamze Şerifler

Cemal Artüz İmam Hatip Ortaokulu

16

Ahmet Kılıç

7

Özlem Demirci

Hatemoğlu Ortaokulu

17

Ahmet Sait Çekim

7

Yahya Çayır

Mehmet Akif Ersoy Ortaokulu

18

Ahmet Salih Sarıkaya

7

Serdal Yalınkılıçlı

Büyük Reşit Paşa Ortaokulu

19

Ahmet Selman Sarı

7

Fikri Şahin

Kumport Ortaokulu

20

Ahmet Semih Oktar

8

Ercan Kufacı

Şehit Öğretmen Mustafa Gümüş Ortaokulu/İho

21

Ahmet Semih Yazıcı

7

Ömer Faruk Karaismailoğlu

Fatih Atatürk İmam Hatip Orta Okulu

22

Ahmet Şehmuz Konukcu

8

Umut Esentur

Osman Tevfik Yalman Ortaokulu

23

Ahmet Talha Toraman

8

Uysal Cimci

Şehit Mehmet Güder İ.H.O

24

Ahmet Talha Zeyrek

8

Sefa Taner Çabuk

Kemal Hasoğlu İmam Hatip Ortaokulu

25

Ahmet Yasin Aldı

7

Erkan Açıkgöz

Şehit Onbaşı Murat Şengöz İmam Hatip Ortaokulu

26

Ahsen Gül Manav

7

Mustafa Akcan

Atatürk İmam Hatip Ortaokulu

27

Aleyna  Özgür

7

Fatih Kağan Demir

Adnan Menderes Ortaokulu

28

Aleyna  Sarıçam

7

Afife Kalaycıo

Sultangazi Molla Gürani Ortaokulu

29

Ali Dikmenli

7

 

Büyukresitpaşa Ortaokulu

30

Ali Haydar Carfi

7

Kübra Uysal Ören

Münir Nurettin Selçuk Ortaokulu

31

Ali Kaan Yavuz

7

Yasin Kırat

İbb Şehit Polis Mustafa Erdoğan Ortaokulu

32

Ali Kadir Kara

7

Çisem Çoşgun

Mustafa Itri Ortaokulu

33

Ali Kerem Özfidan

7

Birol İnce

Şehit Mahir Ayabak İmam Hatip Ortaokulu

34

Ali Rıza Sarcan

8

Kübra Uysal Ören

Münir Nurettin Selçuk Ortaokulu

35

Ali Yahya Altay

8

İlke Ekin Gürbüz

Şehit Sait Ertürk Ortaokulu

36

Ali Yeşilırmak

8

Aydın Alaca

23 Nisan Ortaokulu

37

Alper Dağ

8

Hüseyin Eşrefoğlu

M.Emin Saraç İmam Hatip Ortaokulu

38

Alperen Akburak

7

Aykut Çoşkun

Zekeriyaköy

39

Alperen Tomatır

8

Ramazan Yalçın

Edebali Ortaokulu

40

Arda Arık

7

Ayşe Yolaçan , Yıldız Özkan

Hırkai Şerif Ortaokulu

41

Arda Güler

7

İlke Ekin Gürbüz

Şehit Sait Ertürk Ortaokulu

42

Arda Özyılmaz

7

Çisem Çoşgun

Mustafa Itri Ortaokulu

43

Arda Yağcı

7

Emel Çamurcu

Şehit Büyükelçi Galip Balkar Ortaokulu

44

Arda Yiğit Bozkurt

8

Ramazan Yalçın

Edebali Ortaokulu

45

Arda  Dengin

7

Fatih Kağan Demir

Adnan Menderes Ortaokulu

46

Arife Zehra Küz

7

Baki Aydın

Sümer İmam Hatip Ortaokulu

47

Artun Dağlaroğlu

7

Burcu Tanrıyakul

Zübeyde Hanım Ortaokulu

48

Asya Can

7

Erkan Açıkgöz

Şehit Onbaşı Murat Şengöz İmam Hatip Ortaokulu

49

Atakan Yılmaz

7

Yahya Çayır

Mehmet Akif Ersoy Ortaokulu

50

Aybüke Kızılağıl

7

Sema Pişkin

75.Yıl Ortaokulu

51

Aykut Ali  Akkaya

7

Fatih Kağan Demir

Adnan Menderes Ortaokulu

52

Aynur Sueda Kentbuğa

8

Selim Sözcü

İbb Akşemsettin Ortaokulu

53

Ayşe Berra Kılınç

7

Selim Sözcü

İbb Akşemsettin Ortaokulu

54

Ayşe Melike  Tosun

7

Yeşim Kurtulan

Mustafa Yeşil İmam Hatip Ortaokulu

55

Ayşe Rana Köse

7

Muhammet Ocak

Vedide Baha Pars Ortaokulu

56

Ayşe Senanur Aydın

8

Serpil Kocaoğlu

Toki Şehit Çağlar Canbaz İmam Hatip Ortaokulu

57

Ayşe Şentepe

8

Erkan Açıkgöz

Şehit Onbaşı Murat Şengöz İmam Hatip Ortaokulu

58

Ayşe Yağmur Lale

7

Cengiz Bilir

Fatih İmam Hatip Orta Okulu

59

Ayşegül Sezer

8

Yakup Kütükcü

Mustafa Itri Ortaokulu

60

Ayşegül Şenay

7

Sinem Yılmaz

Alparslan Ortaokulu

61

Azranur Ekinci

7

Ramazan Canbaz

23 Nisan Ortaokulu

62

Baran  İzgi

7

Afife Kalaycıo

Sultangazi Molla Gürani Ortaokulu

63

Batuhan Akcaalan

7

Birol İnce

Şehit Mahir Ayabak İmam Hatip Ortaokulu

64

Batuhan Yavuz

8

Yusuf Türk

Barbaros Hayrettin Paşa Orta Okulu

65

Bedir Ali Balkan

7

Suat Arslan

Alsancak Ortaokulu

66

Bedirhan Kul

7

Tuğba Hamzaoğlu

Şehitservet Asmaz İmam Hatip Ortaokulu

67

Begüm Filiz Şimşek

7

Burhan Yılmaz

Şehit Öğretmen Mustafa Gümüş Ortaokulu/İho

68

Belemir Uzgur

8

Selin Can

Alparslan Ortaokulu

69

Beren Akyel

8

Gamze Zengin

Şehit Öğretmen Mustafa Gümüş Ortaokulu/İho

70

Berfi Naz Öztürk

7

Hasan Yıldız

Arman Polat Ortaokulu

71

Berkay Berk

8

Fatih Kağan Demir

Adnan Menderes Ortaokulu

72

Berke Bahar

7

Selim Sözcü

İbb Akşemsettin Ortaokulu

73

Berra Keskin

8

Sefa Taner Çabuk

Kemal Hasoğlu İmam Hatip Ortaokulu

74

Betül Aygün

8

Hami Kahraman

Şehit Teğmen Ali Yılmaz Ortaokulu

75

Betül Boyraz

7

Nuray Karagöz

Şehit Öğretmen Mustafa Gümüş Ortaokulu/İho

76

Betül Karaköse

8

Merve Erdoğan

Hayriye Kayraklı Ortaokulu

77

Betül Kılınçarslan

7

Burcu Akcaalan

Bağcılar Hayrettin Karaman İmam Hatip Lisesi

78

Betül Kocaoğlu

7

Kübra Uysal Ören

Münir Nurettin Selçuk Ortaokulu

79

Beyza Nil Tur

8

İlke Ekin Gürbüz

Şehit Sait Ertürk Ortaokulu

80

Beyza Şentürk

8

Baki Aydın

Sümer İmam Hatip Ortaokulu

81

Beyzanur İmral

7

Zeynep Erdurcan Pektaş

Mahir İz Ortaokulu

82

Bilal Caka

8

Ahmet Bodur

Asımın Nesli İmam Hatip Ortaokulu

83

Bilal Erkam Akkuş

8

Ömer Faruk Karaismailoğlu

Fatih Atatürk İmam Hatip Orta Okulu

84

Bilal Sürmen

8

Sefa Taner Çabuk

Kemal Hasoğlu İmam Hatip Ortaokulu

85

Birkan  Özlükan

7

Fatih Kağan Demir

Adnan Menderes Ortaokulu

86

Burak Özeren

8

Sefa Taner Çabuk

Kemal Hasoğlu İmam Hatip Ortaokulu

87

Burak Yılmaz

7

Fikri Şahin

Kumport Ortaokulu

88

Büşra Berre Akaslan

7

Emel Çamurcu

Şehit Büyükelçi Galip Balkar Ortaokulu

89

Büşra İktimur

   

Göktürk Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi

90

Büşra Zeren Gül

8

Sefa Taner Çabuk

Kemal Hasoğlu İmam Hatip Ortaokulu

91

Büşra  Özdemir

8

Yeşim Kurtulan

Mustafa Yeşil İmam Hatip Ortaokulu

92

Büşra  Yıldırım

8

Yeşim Kurtulan

Mustafa Yeşil İmam Hatip Ortaokulu

93

Cansu Gürtürk

8

Yusuf Türk

Barbaros Hayrettin Paşa Orta Okulu

94

Cemil Sirac Türk

8

Selim Sözcü

İbb Akşemsettin Ortaokulu

95

Ceyda Öksüzoğlu

8

Selin Can

Alparslan Ortaokulu

96

Demir Özdemir

8

Selim Sözcü

İbb Akşemsettin Ortaokulu

97

Devrim Eren Bilgin

7

Ayşe Yolaçan , Yıldız Özkan

Hırkai Şerif Ortaokulu

98

Dilara Çetiner

7

Çisem Çoşgun

Mustafa Itri Ortaokulu

99

Dilara Yeşilot

7

Fatih Kağan Demir

Adnan Menderes Ortaokulu

100

Dilara  Yavuz

8

Yeşim Kurtulan

Mustafa Yeşil İmam Hatip Ortaokulu

101

Ebrar Koluman

7

Aydın Akyol

Kumport Ortaokulu

102

Ebrar Şahin

7

Cengiz Bilir

Fatih İmam Hatip Orta Okulu

103

Ebrar Yaylaoğlu

7

Burcu Akcaalan

Bağcılar Hayrettin Karaman İmam Hatip Lisesi

104

Ece Karakaş

8

Begüm Arı Çetinkaya

Ali Cevat Özyurt Ortaokulu

105

Ecem Özkan

7

Nurgül Güneş

Hadımköy Örfi Çetinkaya Ortaokulu

106

Ecren Açıkgöz

7

Ahmet Erhan

Mimar Sinan İmam Hatip Ortaokulu

107

Efe Batın Türkmen

7

Umut Esentur

Osman Tevfik Yalman Ortaokulu

108

Efe Çavuşoğlu

7

Erkan Nezir

M.Emin Saraç İmam Hatip Ortaokulu

109

Efe Eren Seçmen

7

Umut Esentur

Osman Tevfik Yalman Ortaokulu

110

Efe Özdemir

8

Gamze Zengin

Şehit Öğretmen Mustafa Gümüş Ortaokulu/İho

111

Efe Sarıoğlu

8

Ahmet Bodur

Asımın Nesli İmam Hatip Ortaokulu

112

Elanur Kağıtcı

7

Öznur Sağlık - Özge Demir

Hürriyet İmam Hatip Ortaokulu

113

Elif Beyza Küçük

7

Zeynep Erdurcan Pektaş

Mahir İz Ortaokulu

114

Elif Demirci

7

Baki Aydın

Sümer İmam Hatip Ortaokulu

115

Elif Esin

7

Ahmet Erhan

Mimar Sinan İmam Hatip Ortaokulu

116

Elif Gürçay

7

Nuray Karagöz

Şehit Öğretmen Mustafa Gümüş Ortaokulu/İho

117

Elif Kaya

7

Merve Kerçin

Ali Cevat Özyurt Ortaokulu

118

Elif Naz Ölmez

8

Serpil Kocaoğlu

Toki Şehit Çağlar Canbaz İmam Hatip Ortaokulu

119

Elif Nur Onay

7

Özlem Demirci

Hatemoğlu Ortaokulu

120

Elif Öztürk

8

Ahmet Erhan

Mimar Sinan İmam Hatip Ortaokulu

121

Elif Sinem Ergün

7

Nurgül Güneş

Hadımköy Örfi Çetinkaya Ortaokulu

122

Embiya Nur  Uslu

7

Yeşim Kurtulan

Mustafa Yeşil İmam Hatip Ortaokulu

123

Emin Öztürk

8

Yakup Kütükcü

Mustafa Itri Ortaokulu

124

Emir Aktan Baş

8

Aydın Akyol

Kumport Ortaokulu

125

Emir Efe Uzunoğlu

7

Yahya Çayır

Mehmet Akif Ersoy Ortaokulu

126

Emir Talha Kuyucu

8

Nurgül Güneş

Hadımköy Örfi Çetinkaya Ortaokulu

127

Emirhan Bal

7

Sinem Yılmaz

Alparslan Ortaokulu

128

Emirhan Karakabak

8

Nurgül Güneş

Hadımköy Örfi Çetinkaya Ortaokulu

129

Emre Yılmazlı

8

Haşim Yılmaz

Tayakadın Ortaokulu

130

Emre Yusuf Durmuş

7

Tuğba Hamzaoğlu

Şehitservet Asmaz İmam Hatip Ortaokulu

131

Emrecan Gençbay

7

Merve Kerçin

Ali Cevat Özyurt Ortaokulu

132

Emrullah Moran

8

Ercan Kufacı

Şehit Öğretmen Mustafa Gümüş Ortaokulu/İho

133

Enes Karaman

7

Muhammet Ocak

Vedide Baha Pars Ortaokulu

134

Enes Sönmez

   

Kadir Kuş İmam Hatip Ortaokulu

135

Enes Şaduman

8

Gamze Zengin

Şehit Öğretmen Mustafa Gümüş Ortaokulu/İho

136

Enes Yalçın

8

Kübra Uysal Ören

Münir Nurettin Selçuk Ortaokulu

137

Ensar Altun

7

Muhammet Ocak

Vedide Baha Pars Ortaokulu

138

Ensar Çiftçi

7

Umut Esentur

Osman Tevfik Yalman Ortaokulu

139

Eray Tural

8

Hasan Yıldız

Arman Polat Ortaokulu

140

Erdem Doğan

8

Yasemin Tüysüzsaraç

Şehit Öğretmen Mustafa Gümüş İmam Hatip Ortaokulu

141

Erdem Işık

7

Umut Esentur

Osman Tevfik Yalman Ortaokulu

142

Erdem Şafak

8

Ercan Kufacı

Şehit Öğretmen Mustafa Gümüş Ortaokulu/İho

143

Eren Deniz Pekgöz

8

Selin Can

Alparslan Ortaokulu

144

Eren Şişman

7

Muhammed Mustafa Mangır

Şehit Öğretmen Mustafa Gümüş Ortaokulu/İho

145

Eren Yaprakdal

8

Gülay Midilliç

Cumhuriyet Ortaokulu

146

Ertuğrul Aktürk

7

Suat Arslan

Ömer Seyfettin Ortaokulu

147

Ertuğrul Bıyıklı

8

Yusuf Türk

Barbaros Hayrettin Paşa Orta Okulu

148

Ervanur  Bozyokuş

7

Yeşim Kurtulan

Mustafa Yeşil İmam Hatip Ortaokulu

149

Esma Kılıçsokan

7

 

Türk İsceç Kardeşlik Ortaokulu

150

Esma Sevde Türkistanlı

7

Baki Aydın

Sümer İmam Hatip Ortaokulu

151

Esma Toktaş

7

Merve Kerçin

Ali Cevat Özyurt Ortaokulu

152

Esmanur Demirtaş

7

Sinem Yılmaz

Alparslan Ortaokulu

153

Esmanur Güngör

8

Ahmet Erhan

Mimar Sinan İmam Hatip Ortaokulu

154

Esmanur Yiğit

7

Selda Koçyiğit

Şehit Öğretmen Mustafa Gümüş Ortaokulu

155

Esra Gündüz

8

Aydın Alaca

23 Nisan Ortaokulu

156

Eylül Büşra Kalkan

7

Rıdvan Demirkıran

Barbaros Hayrettin Paşa Ortaokulu

157

Eymen Duman

8

Ömer Faruk Karaismailoğlu

Fatih Atatürk İmam Hatip Orta Okulu

158

Eyüp Emen

8

Gamze Zengin

Şehit Öğretmen Mustafa Gümüş Ortaokulu/İho

159

Ezgi Sıla Gencer

7

Ramazan Canbaz

23 Nisan Ortaokulu

160

Faruk Mert Çelik

8

Melih Aydın

Bülent Ecevit Ortaokulu

161

Fatıma Erva Şentürk

7

Erkan Açıkgöz

Şehit Onbaşı Murat Şengöz İmam Hatip Ortaokulu

162

Fatih Şimşek

8

Yasemin Tüysüzsaraç

Şehit Öğretmen Mustafa Gümüş İmam Hatip Ortaokulu

163

Fatma Betül Kufacı

7

Selda Koçyiğit

Şehit Öğretmen Mustafa Gümüş Ortaokulu

164

Fatma Kolunsağ

8

Selin Can

Alparslan Ortaokulu

165

Fatma Zehra Arslanbaş

8

Serpil Kocaoğlu

Toki Şehit Çağlar Canbaz İmam Hatip Ortaokulu

166

Fatmanur Türk

7

Mustafa Akcan

Atatürk İmam Hatip Ortaokulu

167

Feyza Balekoğlu

8

Özlem Zeybek

Neslişah İmam Hatip Ortaokulu

168

Feyzanur Meral

7

Nuray Karagöz

Şehit Öğretmen Mustafa Gümüş Ortaokulu/İho

169

Fırat Bekik

8

Aydın Alaca

23 Nisan Ortaokulu

170

Firdevs  Karakuş

8

Yeşim Kurtulan

Mustafa Yeşil İmam Hatip Ortaokulu

171

Fulya Havva Aykıt

8

Hasan Yıldız

Arman Polat Ortaokulu

172

Furkan Ahmet Arıcan

7

Ömer Faruk Karaismailoğlu

Fatih Atatürk İmam Hatip Orta Okulu

173

Furkan Bayram

8

Hüseyin Eşrefoğlu

M.Emin Saraç İmam Hatip Ortaokulu

174

Furkan Eray Sarı

8

Ahmet Bodur

Asımın Nesli İmam Hatip Ortaokulu

175

Furkan Samet Keskin

7

Sema Matur

Kemal Hasoğlu İmam Hatip Ortaokulu

176

Furkan Selim Kırgiz

8

İlke Ekin Gürbüz

Şehit Sait Ertürk Ortaokulu

177

Gamzenur Gün

8

Erkan Açıkgöz

Şehit Onbaşı Murat Şengöz İmam Hatip Ortaokulu

178

Gizem Soycan

8

Ramazan Akçağlayan

75.Yıl Ortaokulu

179

Gökçe Melek Yücel

7

Zeynep Narin

Kumport Ortaokulu

180

Göktürk Kaya

8

Murat Yaşar Palaslıoğlu

Hırkai Şerif Ortaokulu

181

Görkem Uyğur

7

Muhammed Mustafa Mangır

Şehit Öğretmen Mustafa Gümüş Ortaokulu/İho

182

Gül Başarır

7

Muhammet Ocak

Vedide Baha Pars Ortaokulu

183

Gülsüm  Yeşilçay

7

Afife Kalaycıo

Sultangazi Molla Gürani Ortaokulu

184

Hacer Sare Elveren

8

Fikri Şahin

Bahçelievler Kumport Ortaokulu

185

Hamdi Erdem

8

Uysal Cimci

Şehit Mehmet Güder İ.H.O

186

Hamide Gülsüm Ceyhun

8

Baki Aydın

Sümer İmam Hatip Ortaokulu

187

Hamza Bayındır

7

Ramazan Canbaz

23 Nisan Ortaokulu

188

Harun Salih Öz

7

Özlem Demirci

Hatemoğlu Ortaokulu

189

Hasan Arda Temiz

8

Nurgül Güneş

Hadımköy Örfi Çetinkaya Ortaokulu

190

Hasan Avcıoğlu

8

Fikri Şahin

Bahçelievler Kumport Ortaokulu

191

Hatice Şeyma Çavuşculu

7

Havva Karabıçak

Şehit Teğmen Ali Yılmaz Ortaokulu

192

Hatice Topcu

7

Kübra Uysal Ören

Münir Nurettin Selçuk Ortaokulu

193

Havin Ada Satır

8

Gülay Midilliç

Cumhuriyet Ortaokulu

194

Haydarcan Ünel

7

Muhammed Mustafa Mangır

Şehit Öğretmen Mustafa Gümüş Ortaokulu/İho

195

Hayrunnisa Altin

7

Selda Koçyiğit

Şehit Öğretmen Mustafa Gümüş Ortaokulu

196

Hazal Güler

7

Rıdvan Demirkıran

Barbaros Hayrettin Paşa Ortaokulu

197

Hidayet Tarık Alacahan

7

Mehmet Özdemir

Şehit Mehmet Güder İ.H.O

198

Hilal Berra Sezer

7

Nurhan Can

Şehit Haki Aras Kız Anadolu İhl

199

Hilal Özcan

7

Ahmet Erhan

Mimar Sinan İmam Hatip Ortaokulu

200

Hiranur Ersular

7

Gökhan Soylu

Gazi İmam Hatip Ortaokulu

201

Hümeyra Yenil

7

Nuray Karagöz

Şehit Öğretmen Mustafa Gümüş Ortaokulu/İho

202

Hüseyin Çelik

8

Fatih Kağan Demir

Adnan Menderes Ortaokulu

203

Hüseyin Durna

7

Hasan Yıldız

Arman Polat Ortaokulu

204

Irem Yan

8

Ozlem Karakaya Coşkun

Neslişah İmam Hatip Ortaokulu

205

Irmak Koçyiğit

7

Selda Koçyiğit

Şehit Öğretmen Mustafa Gümüş Ortaokulu

206

İbrahim Alten

8

Fikri Şahin

Bahçelievler Kumport Ortaokulu

207

İbrahim Aras

8

Ayşe

İ.T.O Yeniköy Mehmetçik Ortaokulu

208

İbrahim Çakmak

7

Mustafa Çakmak-İlke Ekin Gürbüz

Şehit Sait Ertürk Ortaokulu

209

İbrahim Demir

8

Ömer Faruk Karaismailoğlu

Fatih Atatürk İmam Hatip Orta Okulu

210

İbrahim Halil Kaplan

8

Mustafa Güngör

Borusan Oto Zehra Nurhan Kocabıyık Ortaokulu

211

İbrahim Kale

8

Merve Erdoğan

Hayriye Kayraklı Ortaokulu

212

İlayda Değirmenci

8

Deniz Filiz Yıldırım

Havuzbaşı Atilla Baykal Ortaokulu

213

İrem Güneş

8

Ömer Faruk Çelikel

Hırkai Şerif Ortaokulu

214

İrem Muslu

7

Burcu Akcaalan

Bağcılar Hayrettin Karaman İmam Hatip Lisesi

215

İrem Öngelir

7

Mustafa Akcan

Atatürk İmam Hatip Ortaokulu

216

İrem Su Kasab

7

Merve Kerçin

Ali Cevat Özyurt Ortaokulu

217

İrem Şevval Tuymaz

7

Necla Alveroğlu

Evliya Çelebi İmam Hatip Orta Okulu

218

İrem Tosun

7

Necla Alveroğlu

Evliya Çelebi İmam Hatip Orta Okulu

219

İrem Yalvacı

7

Merve Kerçin

Ali Cevat Özyurt Ortaokulu

220

İsmail Bahadır Yüksel

7

Erkan Nezir

M.Emin Saraç İmam Hatip Ortaokulu

221

İsmail Çelik

8

Ercan Kufacı

Şehit Öğretmen Mustafa Gümüş Ortaokulu/İho

222

İsmail Soyla

7

Sema Matur

Kemal Hasoğlu İmam Hatip Ortaokulu

223

Kadir Avunç

7

Baki Aydın

Sümer İmam Hatip Ortaokulu

224

Kerem Danış

 

Özlem Ünlüer Yüksel

Faik Reşit Onat Ortaokulu

225

Kerem Dirlik

8

Fikri Şahin

Bahçelievler Kumport Ortaokulu

226

Kerem Durmaz

7

Betül Derin

75.Yıl Ortaokulu

227

Kerem Emiştekin

8

İlke Ekin Gürbüz

Şehit Sait Ertürk Ortaokulu

228

Kerem Kayra Acar

8

Suat Arslan

Güngör Tekiner Ortaokulu

229

Kerem Yazıcı

8

Kübra Uysal Ören

Münir Nurettin Selçuk Ortaokulu

230

Kerem Yetkin

7

Sema Matur

Kemal Hasoğlu İmam Hatip Ortaokulu

231

Levent Yıldırım

8

Fatih Kağan Demir

Adnan Menderes Ortaokulu

232

Leyli İsmailoğlu

7

Sema Matur

Kemal Hasoğlu İmam Hatip Ortaokulu

233

M.Serhat Aktaş

8

Ramazan Yalçın

Edebali Ortaokulu

234

Maımaıtılı Aısanjıang

8

Baki Aydın

Sümer İmam Hatip Ortaokulu

235

Maide Taşkın

7

Burcu Akcaalan

Bağcılar Hayrettin Karaman İmam Hatip Lisesi

236

Medine Görmüş

7

Nurgül Güneş

Hadımköy Örfi Çetinkaya Ortaokulu

237

Mehmet Akif Örki

8

Kübra Uysal Ören

Münir Nurettin Selçuk Ortaokulu

238

Mehmet Burak Gönül

8

Mustafa Güngör

Borusan Oto Zehra Nurhan Kocabıyık Ortaokulu

239

Mehmet Efe Aydın

7

Mitat Zorlu

Cumhuriyet Ortaokulu

240

Mehmet Emin Baştürk

7

Ayşe Yolaçan , Yıldız Özkan

Hırkai Şerif Ortaokulu

241

Mehmet Emir Kaya

8

Ahmet Bodur

Asımın Nesli İmam Hatip Ortaokulu

242

Mehmet Emre Çelebi

8

Nurgül Güneş

Hadımköy Örfi Çetinkaya Ortaokulu

243

Mehmet Furkan Yolcu

8

Uysal Cimci

Şehit Mehmet Güder İ.H.O

244

Mehmet Hanefi Kette

8

Hüseyin Eşrefoğlu

M.Emin Saraç İmam Hatip Ortaokulu

245

Mehmet Kale

7

Ayten Öztürk

Hayriye Kayraklı Ortaokulu

246

Mehmet Şerif Acar

7

Nusret Derer

Melahat Öztoprak İho

247

Mehmet Tarık Sıradağ

8

Uysal Cimci

Şehit Mehmet Güder İ.H.O

248

Melda Laçka

8

Hami Kahraman

Şehit Teğmen Ali Yılmaz Ortaokulu

249

Melek M. Berrak Taşkesen

7

Nurgül Güneş

Hadımköy Örfi Çetinkaya Ortaokulu

250

Melike Naz Şamiloğlu

8

Nurgül Güneş

Hadımköy Örfi Çetinkaya Ortaokulu

251

Melisa Karataş

7

Havva Karabıçak

Şehit Teğmen Ali Yılmaz Ortaokulu

252

Meltem Maviş Peşin

8

Yakup Kütükcü

Mustafa Itri Ortaokulu

253

Mert Can Mut

8

Umut Esentur

Osman Tevfik Yalman Ortaokulu

254

Mert Celal Özden

8

Merve İrem Emir

Evliya Çelebi İmam Hatip Ortaokulu

255

Mert Kocaoğlu

8

Begüm Arı Çetinkaya

Ali Cevat Özyyurt Ortaokulu

256

Merve İrak

7

Nurgül Güneş

Hadımköy Örfi Çetinkaya Ortaokulu

257

Merve Okutan

7

Mustafa Akcan

Atatürk İmam Hatip Ortaokulu

258

Merve Öztürk

7

Çisem Çoşgun

Mustafa Itri Ortaokulu

259

Meryem  Oruç

7

Afife Kalaycıo

Sultangazi Molla Gürani Ortaokulu

260

Metehan Göçbay

8

Fatih Kağan Demir

Adnan Menderes Ortaokulu

261

Mhd Laıth Alkurdı

8

Özlem Zeybek

Neslişah İmam Hatip Ortaokulu

262

Mirac Çataklı

8

Gülay Midilliç

Cumhuriyet Ortaokulu

263

Miraç Nur Berber

7

Rıdvan Demirkıran

Barbaros Hayrettin Paşa Ortaokulu

264

Miray Su Şahin

7

Ahmet Erhan

Mimar Sinan İmam Hatip Ortaokulu

265

Muhammed Ahadlı

8

Selim Sözcü

İbb Akşemsettin Ortaokulu

266

Muhammed Berat Çiçek

7

Muhammed Mustafa Mangır

Şehit Öğretmen Mustafa Gümüş Ortaokulu/İho

267

Muhammed Berke Altan

7

Sema Matur

Kemal Hasoğlu İmam Hatip Ortaokulu

268

Muhammed Can Akkaya

7

İlke Ekin Gürbüz

Şehit Sait Ertürk Ortaokulu

269

Muhammed Emin Serdan

8

Yusuf Türk

Barbaros Hayrettin Paşa Orta Okulu

270

Muhammed Emin Şahin

8

Yasemin Tüysüzsaraç

Şehit Öğretmen Mustafa Gümüş İmam Hatip Ortaokulu

271

Muhammed Fatih Arıcı

8

Yasemin Tüysüzsaraç

Şehit Öğretmen Mustafa Gümüş İmam Hatip Ortaokulu

272

Muhammed Furkan Toktaş

8

Merve İrem Emir

Evliya Çelebi İmam Hatip Ortaokulu

273

Muhammed Tarık Efilti

8

Özlem Zeybek

Neslişah İmam Hatip Ortaokulu

274

Muhammed Yusuf Akman

7

Tuğba Hamzaoğlu

Şehitservet Asmaz İmam Hatip Ortaokulu

275

Muhammet Ali Şahin

7

Ömer Faruk Karaismailoğlu

Fatih Atatürk İmam Hatip Orta Okulu

276

Muhammet Baylan

7

Havva Karabıçak

Şehit Teğmen Ali Yılmaz Ortaokulu

277

Muhammet Böler

8

Hüseyin Eşrefoğlu

M.Emin Saraç İmam Hatip Ortaokulu

278

Muhammet Emin Can Utlu

8

Ömer Faruk Karaismailoğlu

Fatih Atatürk İmam Hatip Orta Okulu

279

Muhammet Emin Yolcu

7

Tuğba Hamzaoğlu

Şehitservet Asmaz İmam Hatip Ortaokulu

280

Muhammet Yiğit Küçük

7

Aylin Meriç

Yunus Emre Ortaokulu

281

Muharrem Kazdal

7

Özlem Demirci

Hatemoğlu Ortaokulu

282

Mustafa Berk Cambaz

7

Tuğba Hamzaoğlu

Şehitservet Asmaz İmam Hatip Ortaokulu

283

Mustafa Eren Demiray

8

Hasan Yıldız

Arman Polat Ortaokulu

284

Mustafa Eryazıcı

7

Gülşah Yavuz

Alparslan Ortaokulu

285

Mustafa Kuş

8

Ahmet Bodur

Asımın Nesli İmam Hatip Ortaokulu

286

Mustafa Özgür Kargin

8

Ramazan Akçağlayan

75.Yıl Ortaokulu

287

Mustafa Özkara

7

Ferhat Şimşek

Sultangazi Şehit Teğmen Ali Yılmaz Ortaokulu

288

Nazlı  Kölemenoğlu

8

Yeşim Kurtulan

Mustafa Yeşil İmam Hatip Ortaokulu

289

Nehir Özdemir

7

Zeynep Erdurcan Pektaş

Mahir İz Ortaokulu

290

Nisa Çağlar

8

Aydın Alaca

23 Nisan Ortaokulu

291

Nisanur Hatipoğlu

8

Hasan Yıldız

Arman Polat Ortaokulu

292

Nisanur  İsimbay

7

Yeşim Kurtulan

Mustafa Yeşil İmam Hatip Ortaokulu

293

Niyazi Mert Kervan

8

Ayşe Terkan

75.Yıl Ortaokulu

294

Nur Efşan Ayaz

8

Selin Can

Alparslan Ortaokulu

295

Nurefşan Betül Oruz

8

Ahmet Erhan

Mimar Sinan İmam Hatip Ortaokulu

296

Nursultan Sheraliev

7

Erkan Nezir

M.Emin Saraç İmam Hatip Ortaokulu

297

Oğulcan Demir

8

Ramazan Akçağlayan

75.Yıl Ortaokulu

298

Oğuzhan Ali Bağrıaçık

8

Yakup Kütükcü

Mustafa Itri Ortaokulu

299

Onur Oğuz Öztürk

7

Mustafa Albayrak

Örfi Çetinkaya Ortaokulu

300

Orkun Özkasım

7

Suat Arslan

Güngör Tekiner Ortaokulu

301

Osman Hüseynov

8

Yusuf Türk

Barbaros Hayrettin Paşa Orta Okulu

302

Ömer Alagöz

7

Necla Alveroğlu

Evliya Çelebi İmam Hatip Orta Okulu

303

Ömer Artul

8

Uysal Cimci

Şehit Mehmet Güder İ.H.O

304

Ömer Gümüştekin

7

Nusret Derer

Melahat Öztoprak İho

305

Ömer Hacıhamzaoğlu

7

Suat Arslan

Güngör Tekiner Ortaokulu

306

Ömer Mercan

8

Hüseyin Eşrefoğlu

M.Emin Saraç İmam Hatip Ortaokulu

307

Ömer Tırınk

7

Selim Sözcü

İbb Akşemsettin Ortaokulu

308

Ömer Yiğit Aksoy

7

Erkan Nezir

M.Emin Saraç İmam Hatip Ortaokulu

309

Özge Hatice Kahraman

7

Ayşe Yolaçan , Yıldız Özkan

Hırkai Şerif Ortaokulu

310

Özge Karakaş

8

Begüm Arı Çetinkaya

Ali Cevat Özyurt Ortaokulu

311

Pınar Balta

7

Sema Pişkin

75.Yıl Ortaokulu

312

Rabia Buse Kerçin

7

Funda Şamiloğlu

Şehit Anıl Kaan Aybek Ortaokulu

313

Rabia Kandemir

8

Baki Aydın

Sümer İmam Hatip Ortaokulu

314

Rana Engin

8

Haşim Yılmaz

Tayakadın Ortaokulu

315

Rana Özbilici

7

Mustafa Akcan

Atatürk İmam Hatip Ortaokulu

316

Ravza İnci

7

Öznur Sağlık

Hürriyet İmam Hatip Ortaokulu

317

Rukiye Püsür

8

Serpil Kocaoğlu

Toki Şehit Çağlar Canbaz İmam Hatip Ortaokulu

318

Sadık Efe Candabakoğlu

8

Gülay Midilliç

Cumhuriyet Ortaokulu

319

Sahra Aydın

7

Hasan Yıldız

Arman Polat Ortaokulu

320

Samet Adanur

7

Mehmet Özdemir

Şehit Mehmet Güder İ.H.O

321

Sarp Sahir Sencer

7

Muhammet Ocak

Vedide Baha Pars Ortaokulu

322

Sefa Torun

7

Yahya Çayır

Mehmet Akif Ersoy Ortaokulu

323

Selen Uysal

7

İhsan Uğuz-İlke Ekin Gürbüz

Sehit Sait Ertürk Ortaokulu

324

Selim Habil Büyükpınar

8

Umut Esentur

Osman Tevfik Yalman Ortaokulu

325

Selma Nur Tosunoğlu

7

Mustafa Güngör

Borusan Oto Zehra Nurhan Kocabıyık Ortaokulu

326

Semanur Anık

8

Gülistan Çağlayan

İstiklal  Ortaokulu

327

Semanur Çelik

7

Baki Aydın

Sümer İmam Hatip Ortaokulu

328

Semanur Korkmaz

7

Havva Karabıçak

Şehit Teğmen Ali Yılmaz Ortaokulu

329

Semih Eren Uyar

7

Rıdvan Demirkıran

Barbaros Hayrettin Paşa Ortaokulu

330

Semih Kaya

8

 Bülent Demir

Bayrampaşa Mehmet Akif İnan Ortaokulu

331

Semih Kaynar

8

Ahmet Bodur

Asımın Nesli İmam Hatip Ortaokulu

332

Semih Yusuf Uyanık

7

Mustafa Ergun

Kazım Kara Bekır Orta Okulu

333

Sena Pek

8

Murat Yaşar Palaslıoğlu

Hırkai Şerif Ortaokulu

334

Senanur Nizamoğlu

8

Zeynep Narin

Kumport Ortaokulu

335

Serhat Arslan

8

Umut Esentur

Osman Tevfik Yalman Ortaokulu

336

Sevgi Başar

7

Zeynep Erdurcan Pektaş

Mahir İz Ortaokulu

337

Seyyid Hasan Soy

8

Özlem Zeybek

Neslişah İmam Hatip Ortaokulu

338

Sıla Can

7

Ramazan Canbaz

23 Nisan Ortaokulu

339

Sıla Güven

8

Hami Kahraman

Şehit Teğmen Ali Yılmaz Ortaokulu

340

Simay Özköse

8

Fikri Şahin

Bahçelievler Kumport Ortaokulu

341

Songül Durak

7

Ramazan Canbaz

23 Nisan Ortaokulu

342

Sude Akkaya

7

Erkan Açıkgöz

Şehit Onbaşı Murat Şengöz İmam Hatip Ortaokulu

343

Sude Aydemir

8

Hami Kahraman

Şehit Teğmen Ali Yılmaz Ortaokulu

344

Sude Naz Düzalan

8

Ömer Faruk Çelikel

Hırkai Şerif Ortaokulu

345

Sudenaz Büyükyılmaz

 

Kadir Kabataş

Hacıalipaşa Ortaokulu

346

Sueda Başaslan

7

Betül Derin

75.Yıl Ortaokulu

347

Süleyman Nezir

7

Erkan Nezir

M.Emin Saraç İmam Hatip Ortaokulu

348

Sümeyra Toktaş

7

Necla Alveroğlu

Evliya Çelebi İmam Hatip Orta Okulu

349

Sümeyye Aksoy

7

Öznur Sağlık

Hürriyet İmam Hatip Ortaokulu

350

Sümeyye Demirbilek

8

Yakup Kütükcü

Mustafa Itri Ortaokulu

351

Sümeyye Nur Şahin

8

Erkan Açıkgöz

Şehit Onbaşı Murat Şengöz İmam Hatip Ortaokulu

352

Şehriban Memiş

7

Hasan Yıldız

Arman Polat Ortaokulu

353

Şevval Aras

8

Ayşe

İ.T.O Yeniköy Mehmetçik Ortaokulu

354

Şevval Ataş

8

Fatih Kağan Demir

Adnan Menderes Ortaokulu

355

Şevval Kocaoğlu

8

Ahmet Erhan

Mimar Sinan İmam Hatip Ortaokulu

356

Şevval  Yüksek

7

Yeşim Kurtulan

Mustafa Yeşil İmam Hatip Ortaokulu

357

Şeyda Naciye Eren

7

Aykut Çoşkun

Zekeriyaköy

358

Şeyma İnce

7

Rıdvan Demirkıran

Barbaros Hayrettin Paşa Ortaokulu

359

Şeyma Ölçek

7

Mustafa Akcan

Atatürk İmam Hatip Ortaokulu

360

Şeymanur Şahin

8

Haşim Yılmaz

Tayakadın Ortaokulu

361

Talha Furkan Karagöz

 

Tuğçe Korkut

Sabri Ülker Iho

362

Talha İnce

8

Gamze Zengin

Şehit Öğretmen Mustafa Gümüş Ortaokulu/İho

363

Tarık Sönmez

8

 

Kadir Kuş İmam Hatip Ortaokulu

364

Tayfun Batu Sarova

7

Tolga Aydos

Altınova Ortaokulu

365

Tuana Yücel

7

Çisem Çoşgun

Mustafa Itri Ortaokulu

366

Tuba Babur

8

Merve İrem Emir

Evliya Çelebi İmam Hatip Ortaokulu

367

Tuğba Melek Dinke

8

Erkan Açıkgöz

Şehit Onbaşı Murat Şengöz İmam Hatip Ortaokulu

368

Uğur Adıgüzel

8

Begüm Arı Çetinkaya

Ali Cevat Özyurt Ortaokulu

369

Ümmühan Günhan

8

Ercan Kufacı

Şehit Öğretmen Mustafa Gümüş Ortaokulu/İho

370

Volkan Alkan

7

Ayşe Yolaçan , Yıldız Özkan

Hırkai Şerif Ortaokulu

371

Yahya Uğur

8

Merve İrem Emir

Evliya Çelebi İmam Hatip Ortaokulu

372

Yahya Yahşi

8

Selim Sözcü

İbb Akşemsettin Ortaokulu

373

Yasin Berke Kılıbç

8

Ahmet Bodur

Asımın Nesli İmam Hatip Ortaokulu

374

Yasir Coşkun

8

Ömer Faruk Karaismailoğlu

Fatih Atatürk İmam Hatip Orta Okulu

375

Yavuz İnci

8

Haşim Yılmaz

Tayakadın Ortaokulu

376

Yavuz Selim Karagöz

8

Merve İrem Emir

Evliya Çelebi İmam Hatip Ortaokulu

377

Yeliznur Aydınoğlu

7

Mustafa Akcan

Atatürk İmam Hatip Ortaokulu

378

Yiğit Ali Çelebi

8

Zeynep Narin

Kumport Ortaokulu

379

Yiğit Can Arzuman

7

Ramazan Yalçın

Edebali Ortaokulu

380

Yiğit Çifci

7

Umut Esentur

Osman Tevfik Yalman Ortaokulu

381

Yiğit Katman

7

 

50. Yıl Ortaokulu

382

Yiğit Kovancı

8

Ramazan Akçağlayan

75.Yıl Ortaokulu

383

Yiğit Topal

7

Birol İnce

Şehit Mahir Ayabak İmam Hatip Ortaokulu

384

Yunus Çoban

8

Yasemin Tüysüzsaraç

Şehit Öğretmen Mustafa Gümüş İmam Hatip Ortaokulu

385

Yunus Emre Cenikli

8

Hasan Yıldız

Arman Polat Ortaokulu

386

Yunus Emre Güzel

7

Havva Karabıçak

Şehit Teğmen Ali Yılmaz Ortaokulu

387

Yunus Emre Tekbaş

7

Mehmet Özdemir

Şehit Mehmet Güder İ.H.O

388

Yusuf Ağca

7

Muhammed Mustafa Mangır

Şehit Öğretmen Mustafa Gümüş Ortaokulu/İho

389

Yusuf Asaf Terzioğlu

7

Gülşah Yavuz

Alparslan Ortaokulu

390

Yusuf Demirsoy

7

Birol İnce

Şehit Mahir Ayabak İmam Hatip Ortaokulu

391

Yusuf Emir Doğan

7

Burcu Tanrıyakul

Zübeyde Hanım Ortaokulu

392

Yusuf Enes Kalafat

8

Umut Esentur

Osman Tevfik Yalman Ortaokulu

393

Yusuf Yazıcı

8

Kübra Uysal Ören

Münir Nurettin Selçuk Ortaokulu

394

Yusuf Yiğit Celep

8

Ahmet Bodur

Asımın Nesli İmam Hatip Ortaokulu

395

Yuşa Enes Özkaya

7

Öznur Sağlık

Hürriyet İmam Hatip Ortaokulu

396

Yuşa Kazak

7

Nusret Derer

Melahat Öztoprak İho

397

Yüşa Alperen Akkaya

7

Tayfun Yavuz

Sancaksoy Ortaokulu

398

Zehra Anık

7

Gülşah Delikanlı Bakı

İstiklal  Ortaokulu

399

Zehra Betül Yenliç

7

Selda Koçyiğit

Şehit Öğretmen Mustafa Gümüş Ortaokulu

400

Zehra Gebeş

8

Aydın Akyol

Kumport Ortaokulu

401

Zehra Polatçelik

8

Ahmet Erhan

Mimar Sinan İmam Hatip Ortaokulu

402

Zehra Yağcı

7

Nuray Karagöz

Şehit Öğretmen Mustafa Gümüş Ortaokulu/İho

403

Zeynep Aktaş

7

Ahmet Erhan

Mimar Sinan İmam Hatip Ortaokulu

404

Zeynep Akyasan

8

Haşim Yılmaz

Tayakadın Ortaokulu

405

Zeynep Asude Avcı

7

Serpil Kocaoğlu

Toki Şehit Çağlar Canbaz İmam Hatip Ortaokulu

406

Zeynep Çakır

7

Gökhan Soylu

Gazi İmam Hatip Ortaokulu

407

Zeynep Ela Yeşilırmak

8

Aydın Alaca

23 Nisan Ortaokulu

408

Zeynep Elif Gülez

7

Öznur Sağlık

Hürriyet İmam Hatip Ortaokulu

409

Zeynep Hatice Candan

8

Erkan Açıkgöz

Şehit Onbaşı Murat Şengöz İmam Hatip Ortaokulu

410

Zeynep İzmirli

7

Birol İnce

Şehit Mahir Ayabak İmam Hatip Ortaokulu

411

Zeynep Naz Bekar

7

Fikri Şahin

Kumport Ortaokulu

412

Zeynep Özdemir

7

Necla Alveroğlu

Evliya Çelebi İmam Hatip Orta Okulu

413

Zeynep Ravza Sarı

7

Fikri Şahin

Kumport Ortaokulu

414

Zeynep Reyyan Postacı

8

Serpil Kocaoğlu

Toki Şehit Çağlar Canbaz İmam Hatip Ortaokulu

415

Zeynep Sever

7

Selim Sözcü

İbb Akşemsettin Ortaokulu

416

Zeynep Sevinç

7

Erkan Açıkgöz

Şehit Onbaşı Murat Şengöz İmam Hatip Ortaokulu

417

Zührenaz Yalçın

7

Burcu Akcaalan

Bağcılar Hayrettin Karaman İmam Hatip Lisesi

418

Zülal Şafak

7

Zeynep Narin

Kumport Ortaokulu

Duyuru

Yarışmaya Özel okul öğrencileri katılamayacaktır.

(Resmi okulların 7 ve 8. sınıf öğrencilerine yöneliktir.)

Ziyaretçi İstatistikleri

Bugün6
Dün11
Bu hafta53
Bu ay557
Hepsi72402
imfo sayfa alti