Güncel Katılım Listesi

 Tarih : 10.02.2019   Saat : 24:00  itibari ile güncel başvuru listesidir 

 

Sıra

Öğrenci Adı Soyadı

Sınıfı

Rehber Öğretmen

Okul Adı

1

Ahmet Salih Sarıkaya

7

Serdal Yalınkılıçlı

Büyük Reşit Paşa Ortaokulu

2

Ali Dikmenli

7

 

Büyukresitpaşa Ortaokulu

3

Ali Haydar Carfi

7

Kübra Uysal Ören

Münir Nurettin Selçuk Ortaokulu

4

Ali Rıza Sarcan

8

Kübra Uysal Ören

Münir Nurettin Selçuk Ortaokulu

5

Alperen Akburak

7

Aykut Çoşkun

Zekeriyaköy

6

Aynur Sueda Kentbuğa

8

Selim Sözcü

İbb Akşemsettin Ortaokulu

7

Aynur Sueda Kentbuğa

8

Selim Sözcü

İbb Akşemsettin Ortaokulu

8

Ayşe Melike  Tosun

7

Yeşim Kurtulan

Mustafa Yeşil İmam Hatip Ortaokulu

9

Bedirhan Kul

7

Tuğba Hamzaoğlu

Şehitservet Asmaz İmam Hatip Ortaokulu

10

Betül Kocaoğlu

7

Kübra Uysal Ören

Münir Nurettin Selçuk Ortaokulu

11

Büşra  Özdemir

8

Yeşim Kurtulan

Mustafa Yeşil İmam Hatip Ortaokulu

12

Büşra  Yıldırım

8

Yeşim Kurtulan

Mustafa Yeşil İmam Hatip Ortaokulu

13

Büşra İktimur

   

Göktürk Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi

14

Cemil Sirac Türk

8

Selim Sözcü

İbb Akşemsettin Ortaokulu

15

Cemil Sirac Türk

8

Selim Sözcü

İbb Akşemsettin Ortaokulu

16

Demir Özdemir

8

Selim Sözcü

İbb Akşemsettin Ortaokulu

17

Demir Özdemir

8

Selim Sözcü

İbb Akşemsettin Ortaokulu

18

Dilara  Yavuz

8

Yeşim Kurtulan

Mustafa Yeşil İmam Hatip Ortaokulu

19

Embiya Nur  Uslu

7

Yeşim Kurtulan

Mustafa Yeşil İmam Hatip Ortaokulu

20

Emre Yusuf Durmuş

7

Tuğba Hamzaoğlu

Şehitservet Asmaz İmam Hatip Ortaokulu

21

Enes Sönmez

   

Kadir Kuş İmam Hatip Ortaokulu

22

Enes Yalçın

8

Kübra Uysal Ören

Münir Nurettin Selçuk Ortaokulu

23

Ervanur  Bozyokuş

7

Yeşim Kurtulan

Mustafa Yeşil İmam Hatip Ortaokulu

24

Firdevs  Karakuş

8

Yeşim Kurtulan

Mustafa Yeşil İmam Hatip Ortaokulu

25

Hatice Topcu

7

Kübra Uysal Ören

Münir Nurettin Selçuk Ortaokulu

26

İbrahim Aras

 

Ayşe

İ.T.O Yeniköy Mehmetçik

27

İbrahim Aras

8

Ayşe

İ.T.O Yeniköy Mehmetçik Ortaokulu

28

İbrahim Aras

8

Ayşe

İ.T.O Yeniköy Mehmetçik Ortaokulu

29

İbrahim Kale

8

Merve Erdoğan

Hayriye Kayraklı Ortaokulu

30

İlayda Değirmenci

8

Deniz Filiz Yıldırım

Havuzbaşı Atilla Baykal Ortaokulu

31

Kerem Danış

 

Özlem Ünlüer Yüksel

Faik Reşit Onat Ortaokulu

32

Kerem Yazıcı

8

Kübra Uysal Ören

Münir Nurettin Selçuk Ortaokulu

33

M.Serhat Aktaş

8

Ramazan Yalçın

Edebali Ortaokulu

34

Mehmet Akif Örki

8

Kübra Uysal Ören

Münir Nurettin Selçuk Ortaokulu

35

Mehmet Kale

7

Ayten Öztürk

Hayriye Kayraklı Ortaokulu

36

Muhammed Ahadlı

8

Selim Sözcü

İbb Akşemsettin Ortaokulu

37

Muhammed Ahadlı

8

Selim Sözcü

İbb Akşemsettin Ortaokulu

38

Muhammed Yusuf Akman

7

Tuğba Hamzaoğlu

Şehitservet Asmaz İmam Hatip Ortaokulu

39

Muhammet Emin Yolcu

7

Tuğba Hamzaoğlu

Şehitservet Asmaz İmam Hatip Ortaokulu

40

Mustafa Berk Cambaz

7

Tuğba Hamzaoğlu

Şehitservet Asmaz İmam Hatip Ortaokulu

41

Nazlı  Kölemenoğlu

8

Yeşim Kurtulan

Mustafa Yeşil İmam Hatip Ortaokulu

42

Nisanur  İsimbay

7

Yeşim Kurtulan

Mustafa Yeşil İmam Hatip Ortaokulu

43

Semih Kaya

8

 Bülent Demir

Bayrampaşa Mehmet Akif İnan Ortaokulu

44

Sudenaz Büyükyılmaz

 

Kadir Kabataş

Hacıalipaşa Ortaokulu

45

Şevval  Yüksek

7

Yeşim Kurtulan

Mustafa Yeşil İmam Hatip Ortaokulu

46

Şevval Aras

8

Ayşe

İ.T.O Yeniköy Mehmetçik Ortaokulu

47

Şeyda Naciye Eren

7

Aykut Çoşkun

Zekeriyaköy

48

Talha Furkan Karagöz

 

Tuğçe Korkut

Sabri Ülker Iho

49

Tarık Sönmez

8

 

Kadir Kuş İmam Hatip Ortaokulu

50

Tayfun Batu Sarova

7

Tolga Aydos

Altınova Ortaokulu

51

Yahya Yahşi

8

Selim Sözcü

İbb Akşemsettin Ortaokulu

52

Yiğit Can Arzuman

7

Ramazan Yalçın

Edebali Ortaokulu

53

Yiğit Katman

7

 

50. Yıl Ortaokulu

54

Yusuf Yazıcı

8

Kübra Uysal Ören

Münir Nurettin Selçuk Ortaokulu

Duyuru

Yarışmaya Özel okul öğrencileri katılamayacaktır.

(Resmi okulların 7 ve 8. sınıf öğrencilerine yöneliktir.)

imfo sayfa alti